pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

X-Men: The Last Stand

Käisin vaatasin asja ära ja olen mõnes mõttes nõutu. Kuna tegemist on sarja kolmanda filmiga, siis ei saa paratamatult üle ega ümber kahe esimese filmiga võrdlemisest. Milline ta siis on? Teistsugune on ilmselt kõige pearem sõna. See, et lavastaja vahetus on selgelt näha ja kuigi puhtakujulise meelelahutusena pole filmil suurt midagi on tase minu arvates langenud.

Üldiselt on minu arvamus see, et film on sobilik pigem nooremale vaatajale, kuna inimliku draamaga pole selles eriti vaeva nähtud. Mutandid jooksevad ringi ja notivad teinetesi, hulgi on üsna massiivseid effektikohti. Laias laastus seob film endas kahe laiema tükli elemente. Üks on see, on leiutatud antimutageen, mis ebastandardsed tegelased tavalisteks inimesteks muudab. Teine on nn “Dark Phoenix” saaga, kus räägitakse Jean Grey hämaramast poolest.

Kui filmilt eriti midagi ei oota, siis on tegu üsna tavalise popkornijäramisüritusega. Täiesti vaadav kui vaja kellegagi kinno minna ja midagi targemat ei tule pähe. Kui peres on nooremaid kinohuvilisi, siis sellisel juhul kui nad kaasa tulevad on selle filmi vaatamine isegi soovituslik. Samas personaalselt ma pigem laenaks selle filmi ja vaataks kodus.

Kategooriat ja sihtgruppi arvestades panneks asjale hindeks 3/5. Olen ikka oluliselt nigelamaid sarnaseid filme näinud.

PS. Kui vähegi maldate, vaadake tiitrid lõpuni. Pärast neid tuleb väike viide järgmisele osale.

Post a comment