pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Asjast

Tere!

Minu nimi on Tanel Raja, kuid enamus inimest tunneb mind hoopis Prontona. Ma olen tegelenud nii ühe, teise kui ka kolmanda asjaga (hetkel näiteks on mu põhifookuses e-kaubanduse platvorm nimega Magento) ja enne läheb ilmselt ilmavalgus igavesti looja kui minu tegemisteregistriga ühele poole saadakse. Sestap võtame lühidalt kokku: ma olen IT taustaga tegelane, kellel on iga asja kohta oma arvamus. Mõnikord on see arvamus vale. Mõnikord mitte. Otsustage ise.

Seda lehte olen ma erineval kuju pidanud juba 2004 aasta esimest jaanuarist saadik ja praeguseks on siia kogunenud üle tuhande postituse. Kuna ma olen korduvalt tarkvara vahetanud, versioone uuendanud ja muidu infoga nikerdanud, võib juhtuda, et vanemate kannete juures võib esineda erinevaid anomaaliaid. WordPressi konverteerimise käigus läksid kaotsi kategooriad (mis olid niikuinii juba päris sassi läinud) ja osa kommentaare (sorry!). Minu enda kirjutatud sisu on siiski suuremal või vähemal määral olemas.

Aga elu läheb edasi ja nõnda ilmub siia pisitasa juttu juurde. Pidage meeles, et ma kirjutan seda osaliselt endale ja osaliselt inimestele, kellele minu arvates võiks sellest infost kasu tõusta. Tegelikult on päris hea aastate pärast näha, millega ma oma aega surnuks materdasin ja mis must on saanud. Teisest küljest võib-olla siiski ei ole see nii hea. Eks näis.

Kui kellelgi on vaja minuga personaalselt asju ajada, siis minu e-posti aadress on tanel.raja@gmail.com (jään GMaili spämmifiltrile lootma) ja minu telefoninumber on +3725087469.