pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

WoW: Horde wants you!

Selline lugu: minul, Pokil ja Võsal on kolme peale kena väike gild Burning Steppes nimelises serveris, mille nimeks on Tauren Stole My Bike. Minul on seal kaks maksimumtasemega tegelast šamaan ja maag ning Pokil varsti suisa kolm: hetkel on tal hunter ja rogue ning lõpusirgel üks warrior. Võsa on amuti oma druiidiga väga 70 lähedal. Häda ei ole ja elu veereb nagu hernes.

Siiski selleks, et elu veelgi paremini veereks oleks meil veel vaja umbes aktiivsemat kahte liiget, kellega õhtuti ringi seigelda. Meie gild on läbi aegade olnud selline individualistide gild — inimesed tegelevad suuresti oma asjadega ning gildi eesmärk on pigem ristkäendus ehk teineteise jõudu ja nõuga mööda abistamine, kui enda hammas peale ei hakka. Tore on ka gildi kanalil maakeeli lamisemine. Nüüd oleks tahtmine hakata teinekord ka dungeone tegema ja selleks oleks paari inimiest juurde vaja. Praegult oleme seda kõike teinud teiste gildide tiiva all, kuid sellest on vähe.

Ehk siis kui keegi ei tea kust alustada, siis tulgu meie boksi. Loomulikult Hordi värvides.

/whisper Inkassaator, Tuuk, Surnu, Phool, Chand või Emme selleks, et oma nimi kirja saada.

PS. Jah, jah, ma tean, et teistes serverites on veel ja suuremaid eestlaste gilde. Ma olen neid ka vaatamas käinud, aga me jääks esialgu ikkagi oma pingevabade liistude juurde.

Post a comment