pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Ülevaade: Uus Kalevi ujula

Niisiis, käisin eile uut Kalevi ujulat kaemas. Kogu selle värgi juures jäid silma järgnevad asjad:

Hind oli suhteliselt soodne, 70 krooni, seega selles osakonnas virisemist ei ole. Riietusruumi kapid on suhteliselt huvitava elektroonilise lukuga ja sulgevad/avanevad sama käevõrul oleva kontaktkiibi abil millega väravast sisse pääseb. Kapid ise on sitaks pisikesed.

Termostaati süsteemiga on neil asi ikka täiesti puus. Duširuumides ei ole enamustel duššidel võimalik vee temperatuuri reguleerida ning millegipärast tuli neist ainult liiga kuuma või liiga külma vett. Õnneks ledsin ka paar reguleeritavat versiooni ja nendega sai asi ära aetud. Meeldiv oli see, et kogu maja peal on terve pinu erinevaid saunasi, mistõttu ei pea kohtade pärast konkureerima. Ja saunad ei olnud sellised mahajahtunud nagu enamustes kohtades.

Esimese asjana paistis silma mõnus suur bassein, mis paraku taaskord oli temperatuurisuutmatuse needuse all ning kus oli sigakülm vesi. Sama hästi oleks selle võinud väävelhapet täis kallata.

Majas on kolm sõidurada, mis olid päris lahedad — selles asjas virisemist ei ole, ükski teine koht ei jõua radade arvu ja kvaliteediküsimustes Kalevi ligidalegi.. Virisen aga ma muude atraktsioonide koha pealt: peaaegu kõik muud vannid ja värgid oli üsna nõmedad ja mis kõige rohkem närvidele käis oli see, et mingid noored otsustasid mullivannis krõpsu teha. Ja neid nahistajaid mahtus peaaegu igasse lompi. Tramaeivõi, kas neil kodu siis pole!

Massaažidušš pritsis vahelduva eduga keevat ja jääkülma vett ning arvestatava atraktsioonina ei kvalifitseerunud. Pärlivanni koha pealt tekkis mul kahtlus, et mingid totsid tegelesid seal enesrahuldamisega mullide abil. Kinky!

Üldjoontes oli mulje suhteliselt negatiivne. Kuid ehk suudavad nad selle aastakesega parandada. Siis lähen vaatan uuesti.

Ahjaa, Võsa parkis oma auto selle asutuse ette ja pärast ilutses ta tuuleklaasil parkimistrahvi kviitung. Ehk siis autoga minnes olge ettevaatlikud, nad ei ole suutnud klientidele tasuta parkimist sinna tekitada.

4 Comments

 • Reply Validool |

  Mis mõttes?! Me OLIME kambas juba. Nad keppisid samas vannis kus meie olime. Me lihtsalt lahkusime luba küsimata.

  Pronto eksis väljendiga “erinevaid saunu” – seal oli mitmeid samasuguseid saunu, ainus erinev oli aurusaun, mis ei töötanud. Saunade meeldivalt kõrge temperatuur võis olla ka tingitud nende üldisest probleemist temperatuuri kontrollimisega, maybe järgmisel korral on teisiti.

  Normaalset mullivanni seal kompleksis ei olnud. Olid veidrad betoonvannid purskkaevudega ja loomulikult baltikumi suurim seen, ehk siin selline metallist vihrmavari, kust veekaardin langeb. Omab ainult visuaalset väärtust, sedagi vaid kaugelt.

  Sitt koht sellise pika ootamise peale. Ainus normaalne asi on pikk bassein ja siis see kõige ülemine sõidurada.

 • Reply Discordia: Pronto |

  Praegult on nii, et kui veebiotsingutesse toksida sisse Kalevi ujula, siis satutakse pidevalt minu lehele. Põhjuseks on see, et ma kunagi kirjutasin pikema sõnavõtu Kalevi ujulast ning arvustasin ka nende uut veekeskust. Täpsustuseks kõikidele külastajate

Post a comment