pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Transmetropolitan: I Hate It Here

Lauri (kes siis muu) pistis mulle selleks korraks pihku koomiksisarja nimega Transmetropolitan. Tegu on Warren Ellise ja Darick Robertsoni poolt loodud maailmaga, kus rahmeldab ringi meie peategelane Spider Jerusalem, koos oma kahe abilise Yelena Rossini ja Channon Yarrowiga (keda ta refereerib kui “Ropud Assistendid”) künnab läbi linna koore- ja kõntsakihti ning kirjutab Linna suurimasse lehte “The Word” oma ülimenukat kolumnit nimega “I Hate It Here”.

Kui te juba asja kallal olete, siis visake pilk peale ka asjakohasele Wikipedia kirjele.

Kes omale seda tellida tahab, see klikaku siia:
Transmetropolitan Vol. 0: Tales of Human Waste
Transmetropolitan Vol. 1: Back to the Street
Transmetropolitan Vol. 2: Lust for Life
Transmetropolitan Vol. 3: Year of the Bastard
Transmetropolitan Vol. 4: The New Scum
Transmetropolitan Vol. 5: Lonely City
Transmetropolitan Vol. 6: Gouge Away
Transmetropolitan Vol. 7: Spider’s Trash
Transmetropolitan Vol. 8: Dirge
Transmetropolitan Vol. 9: The Cure
Transmetropolitan Vol. 10: One More Time

6 Comments

 • Reply Pronto |

  Noh, ikka on üksjagu. Iseasi kui hea kogu kellelgi on, sest kohalike müügipunktide varustatus ei kannata mingisugust kriitikat.

  Üldjoontes on asju ikka ajapikku inimestele kogunenud — näiteks see eelpool sõna võtnud Lauril on päris arvestatav patakas neid. Aga eks nad ikka rohkem pest pihku levi ja väga paljusi ka laenatakse, kui endal pole.

 • Reply Jüri Saar |

  Mul endale on Soome keelset karaami üks väike kastitäis ja paar kasti inglise keelset head ja mitte nii head, natuke Gaimanit, natuke Moore ja palju mälestusi New Yorgis raamatupoodides veedetud tundidest 😛

 • Reply Ray D. Noper |

  Tean näiteks päris mitut huvilist, kes kohalike raamatupoodide varustatusest ja hinnapoliitikast tingituna jõuliselt koomikseid piravad…
  Kui kellelgi on infot, siis huvitaks ennastki – kuskohast võiks Tartust leida normaalseid koomikseid ? Ok, saab Amazonist tellida, aga mõni raamatupood võiks ju ometi haibi- ja seebiraamatute vahele mõne korraliku hardboil koomiksi lasta ?

 • Reply Lauri |

  Mindki on huvitanud, kas Eestis veel koomiksihuvilisi on.Ütlen ausalt, et mind miskipärast köidavad just need koomiksid, mida Läänes mainstreamiks peetakse – Sandman, Preacher, Lucifer, Transmetropolitan, Hellblazer jne. Samas tean mõnda sõpra, kes on tugevalt sisse võetud jaapani mangadest. Jaapani keele mitteoskamise tõttu tuleb neid küll lugeda inglise keeles, sest on kirjastusi kes Jaapani originaalmangasid inglise keeles välja annavad – Dark Horse näiteks – kusjuures vorm on säilitatud manga oma, s.t. seda raamatut loetakse meie mõistes tagantpoolt ettepoole.
  Kuna ajapikku on kogunenud tõesti mõningane hulk ingliskeelseid ja ka soomekeelseid koomikseid, siis minu poolest võiks vahetada küll.

Post a comment