pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Tallinna abilinnapea: “Oleme totrad!”

Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli, kellel on hästi palju vaba aega ja hästi vähe ajurakke (tõenäoliselt pikaajalise alkoholitarbimise tulemus) suudab ühes artiklis ilmselt kahel erineval hetkel antud avalduses nii mõnusalt suu vett täis tõmmata, et see on juba naljakas:

„Pärast seda juhtumit ei tohiks seal öist alkoholimüüki toimuda. Meie inimesed käivad seda aeg-ajalt kontrollimas,“ ütles Mutli Päevaleht Online`ile.

ja kohe järele

„Praegune müügikeeld seal on tegelikult totter, sest meie eesmärk on piirata alkoholi kättesaadavust ikkagi eelkõige Tallinna elanike ja noorte hulgas. Seal ostavad alkoholi aga ainult Tallinnas lahkujad,“ kommenteeris eelnõu eesmärki Mutli.

Kõrvuti neid lauseid pannes kõlabki see nagu endale tuha pähe raputamisena. Muide, ma heameelega käiksin kah teinekord pärast kella kaheksat seal “kontrollimas”. Miks ainult TEIE inimesed seda teha saavad? Lisaks veel niipalju, et kuna alkoholipiirangud kehtivad tema jutu järgi ainult Tallinna elanikele, siis kuidas ta kavatseb üle õla vaadata Tallinna elanikel, kes parasjagu on väljaspool Tallinnat? Keelul pole ju mõtet, kui selle sihtgrupp nõnda lihtsa nipiga nagu linnast lahkumine sellest mööda saab hiilida! Ja kuidas oleks nii, et mittetallinnlased ikkagi saaks vaatamata Mutli totrusele ka ilma töö ajal poes käimata reede õhtul mõnusalt napsutada.

2 Comments

  • Reply Oop |

    Mina kui välistartlane nõuan diskrimineerimisele kohe kiiret lõppu!

    Aga yldiselt kõlab nagu vilets maffiaromaan. “Meie inimesed räägivad teie inimestega. Me kontrollime olukorda täielikult.”

Post a comment