pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Tähelepanekud naiste kohta

Eelmine neljapäev avastasin ma kaks huvitavat seost.

a) Alternatiivne koht tutvumiseks.
Ma arvastin juhuslikult, et kõige lihtsam ja kõige .. noh .. võimalusterohkem tutvumiskoht on selline asutus nagu supermarket. Aga mitte suvaline kellaaeg, vaid umbes 10-11 vahel (natuke enne sulgemist). Ma pidin eelmine neljapäev minema Alari juurest läbi ja Alar palus, et ma ka Riia jaoks mingi siidri kaasa sikutaksin. Et ma aga õiget siidrit kohe ei leidnud, siis küsisin suvalise naisterahva käest kes keskendunult siidripudeleid silmitses, et ehk ta oskab soovitada mõnda neist. Näitsik muidugi soovitas kohe ühte, aga ilmselgelt oli näha, et tal ei ole soovi veel kontakti katkestada ja siis ma lobisesingi taga natuke.

Üldiselt pidin ma lõpuks siiski edasi kammima ja seetõttu jäi edasine kommunikatsioon minu osavõtmatuse taha, kuid siis torkaski see reeglipära mulle esimest korda silma — kella 10 paiku õhtul poes üksi sihitult ringi hulkuvad naisterahvad on ilmses suhtlemisvaeguses ja kui sa just täielik lameaju pole ning tähtsamate kehaosade arv enam-vähem klapib, siis nende taha küll suurt midagi ei jää.

b) Naised kiilanevad seespoolt.
Meestel on see värk, et kui juuksematerjal suurem asi pole, siis vananedes kipuvad need välja langema. Naistel esineb seda muret harvemini kuid neil paistab olevat teine kurb tulevikuväljavaade: nimelt kui teinekord öeldakse, et saad vanemaks ja targemaks, siis naiste puhul see kehtib harvemini. Jah, naised saavadki targemaks, aga ainul eeldusel, et neil varemgi kõrvade vahel üht teist oli. Need naisterahvad, kelle hallid ajurakukesed juba varajases nooruses töö asemel pasjansi tagusid muutuvad vananedes ainult lollimaks.

8 Comments

 • Reply Mario |

  …ja täna õhtul võib millegipärast kõigis ostukeskustes näha massiliselt üksikuid meesterahvaid siidrirestide ümber kolmandat ringi tegemas…

 • Reply Sirje |

  Üksikuid mehi on hilisel kellaajal ka marketites päris hea valik. Ma juba ammu märkasin seda.

  Jutt, et mehed ja naised vananevad erinevalt on bllshtt. Kui ikka mees on noorest peast loll, tabab teda vananedes sama saatus, mis lolli tüdrukutki. Mehed lihtsalt ei taipa tihtipeale, et nad on rumalad. Naised aga peavad ennast rumalamateks, kui nad tegelikult on. Enesekriitika küsimus.

 • Reply marko |

  Mis rumaluse jutt see siin on? Ka külapoe tagant võib potentsiaalse Curiè leida, pigem jääb vestlus just selle rumaluse hindaja oskamatuse taha 🙂
  Kõik on suhteline. On elule käegalööjaid ja üksiolemist kartjaid, on inimestega suhtlemise asjadega suhtlemise vastu vahetajaid, on äbarikke ja tagasihoidlikke punastajaid. Aga tõeliselt lolle selle sõna otseses mõttes ma olen kohanud ikka haruharva.
  (võib olla ma olen lihtsalt valedes ringkondades viibinud :)))

 • Reply Pronto |

  Üksikuid inimesi on üldse hilisel ajal marketites rohkem, sest neil pole sel ajal lihtsalt midagi targemat teha. Lihtsalt olles üks nende seast ei jäginud ma enda liikumist 🙂

  Ja ei ole nõus, et on bullshit. Ma ei räägi totaalsetest debiilikutest, kelle vead on patoloogilised. Lollid mehed õpivad ühe asja ära, mille koha pealt lollid naised paistavad puhtfüüsiliselt võimetud olema — nimelt õigel ajal suu kinni hoidma. Osaliselt on see tingitud ka sellest, et mehed alluvad dressuurile palju kergemini, kiiremini ja tulemused on selle tõttu palju-palju paremad, kuigi sisuliselt ei erine see palju karu jalgrattaga sõitma õpetamisest. Osaliselt on see tingitud muidugi ka sellest, et meeste maailmas on reaktsioon lollusele tavaliselt palju vahetum, kohesem ja karmim (mõnikord ka vägivaldsem).

 • Reply Pronto |

  Ma ei saanud muidugi sittagi aru kuidas see jutt kõik minu kandega seotud on, aga see selleks.

  Võib-olla oled tõepoolest viibinud valedes seltskondades. Aga võib-olla on su latt lihtsalt väga madalal. Pimedate riigis on ka ühe silmaga mees kuningas.

  Muide, Maria Skłodowska-Curie “leitigi” sisuliselt külapoe tagant ja pääses edasi õppima ja lõpuks ka suurde teadusesse vaid tänu sellele, et ta suutis veenda oma vanemat õde, kes oli vahepeal natuke elus edasi jõudnud teda rahaliselt toetama.

 • Reply marko |

  Seda minagi, et rumalus sinu mõistes on suhteline. Kes teab peensusteni logaritmilisi ruumalavalemeid, kes jälle on kodus lammaste paaritumises. Pigem taandub küsimus eri “tarkuste” kokkupõrkele ja üksteise mittemõistmisele. Mina ennast rumaluse etalonide väljatöötajaks ei pea. Ka pasjansitagujate liigitamisel 🙂

Post a comment