pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Soovitus: Vältige HP arvuteid

Ma olen see aasta kokku puutunud kolme HP arvutiga. Kõigi kolmega on mul olnud probleem ja kõigi kolmega on olnud selline häda, et hp.com saidist pidin draivereid tõmbama. ÜKSKI kord ei möödunud see probleemideta. Ühel korral leidsin ma ise mingi alternatiivsed draiverid, teisel korral pärast kahepäevast punnitamist sain sealt saidilt lõpuks õiged draiverid kätte ja praegult ma juba ei tea mitmendat päeva proovin ühele Paviljon t3730-le võrgdraivereid saada. Ja mis te arvate, et selle saidi pealt saab? Sittagi — ainuke asi mida sealt saab on “Connection timed out”!

On kellelgi ettepanekuid, kuidas ma selle masina võrgu käima saaksin pärast reinstalli? Või äkki on see minu mingi isiklik probleem ning tegelikult kogu ülejäänud maailma jaoks see sait veereb nagu hernes?

Seega minu soovitus on selline: vältiga HP masinaid — internetipõhine tehniline tugi on neil allapoole igasugust arvestust.

5 Comments

 • Reply Trc |

  Mis mudeliga sul täpselt tegu on? Kas “upgreidisd” Vista XP’ks? Kui nii, siis see on tõeline valu selles paigas, mis selja ja jalgade vahele jääb. Ja XP täis driverite set on olemas ainult PT mudelile. Teistel juhtudel on asi halb. Abi leiab. Ja üldse soe soovitus – OHIDUGE PAVILION SEERIAST NAGU MUHKKAKTU EEST.

 • Reply Pronto |

  TÄPSELT see probleem mul praegult oligi. Muide, ma otsisin internetist abi ja soovitus oli, et proovige saiti külastada siis kui on vähem kasutajaid. Näiteks öösel.

 • Reply Anonymous |

  Ma tõenäoliselt alahindan su intellekti, aga kas sa OpenDrivers’ist vaatasid? Kas sellel isendil on wifi mamma peal ja kas selle tööle said? Kuidas video ja soundi töölesaamisega läks?

 • Reply Pronto |

  WiFi on eraldi kaart, kusjuures tegu on väga eksootilise kaardiga firmalt Lite-on.

  Kogu agregaadi juures oli kõige keerukam välja uurida, millega täpselt tegu on. Näiteks pärast pikemat uurimist sain lõpuks teada, et emaplaat ise on Asuselt, heli Realtekilt, WiFi Lite-onilt, võrk, chipset ja graafika nVidialt.

  Osa asju olid HP eksklusiivsed ning nende jaoks ametlikult draivereid pole võimalik saada mujalt kui HP kodulehelt. Õnneks on osa inimesi selle kannatuste raja juba varem läbinud ja asju erinevatesse kohtadese use uploadinud. Aga loomulikult mitte nii, et kõik ühte kohta.

 • Reply Trc |

  Kõiki smaseidki driveere pole ka HP kodukal mitte. Parem uudis on küll see, et kui välja uurida, millised kivid mammal elavad ja siis vastavalt käituda. Muuseas, Lite-On’i wirelessi peal peaks mälu järgi Bridacomi kivi elama ja Broadcomi suvalise driveeriga ka käima.

Post a comment