pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

“Song of Ice and Fire”, teleseriaal

Niisiis on tänase päeva ametlikuks superuudiseks on see, et George R.R. Martini fantaasiasarja “Song of Ice and Fire”, mille esimese osa esimene pool ka Eesti keeles ilmunud (“Troonide mäng”), on tehakse HBO poolt telesarjaks.

Variety andmetel kavatsetakse igast raamatust vändata telesarja üks hooaeg, alustades 1996 ilmunud “A Game of Thrones”. Martin on ise projektiga seotud kaasprodutsendina ja kirjutab ise ka ühe osa käsikirja. Millal esimene osa teleekraanidele jõuab pole veel selge, kuid arvestades sellega, et põhitegijad on juba ära määratud ei saa see väga kaua aega võtta.

4 Comments

 • Reply Lauri |

  Miks küll kõik head asjad võetakse ette, nuditakse ära, kastreeritakse ja muudetakse lõpuks mingiks üldkasutatavaks peldikupaberiks.
  Ma saan aru et kirjanikul pole raha vastu midagi, aga ikkagi.

 • Reply Pronto |

  Ja kurat, Martin .. lõpeta raamatute kirjutamise ära, et neid ei oleks võimalik nudida.

  Aga tõsiselt, Lauri, Martin ise veab seda projekti — pealegi ta on endine telemees ja käsikirjutaja. Ning selles projektis on ta kaasprodutsent. Ma usun, et sinu arvamus ja ettekujutus asjast on ilmselgelt palju nuditum ja kastreeritum kui tema oma eales olla saab. Lisaks tõenäoliselt tuleb tema poolt sinna lisamaterjali, mis raamatust mahupiirangute tõttu välja jäeti, kuid telesarja on võimalik lisada. Ja saame lõpuks näha kuidas need vapid ja asjad realiseeritakse.

 • Reply Lauri |

  No sa saad isegi aru, mida see projekt viienda osa ilmumiskuupäevale teeb. Aga kuuenda ja seitsmenda osa peale ma ei taha enam isegi mõelda. On hakanud nimelt tekkima tõsine kartus, et ma viskan ise ammu enne lusika nurka, kui need asjad ilmavalgust näevad.

Post a comment