pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

RoundCube Webmaili Projekt

Taaskord tunnen vajadus inimestele edastada häid uudiseid. Enamus teist on arvatavasti kasutanud ühte või teist webmaili programmi. Kõige enamlevinumateks nende seast on vast SquirrelMail ja IMP. Nüüd on taevasse kerkimas uus kiirelt tõusev staar, mis isegi oma algstaadiumis on väga muljetavaldav. Koguni nii muljetavaldav, et mõned mehed on valmis seda võrdlema isegi GMaili tarkvaraga.

Roundcube on selle mõttes täiemahuline IMAP e-posti klient, et ta toetab kõike, mida on vaja toetada. Lisaks on ta täielikult skinnitav, toetab erinevaid keeli (hetkel veel eesti keelt pole, aga selle kallal töötatakse) ning kasutab AJAX-it kasutajaliidese jaoks. Viimase mõnudest saab reaalselt aru alles siis, kui oled seda veidike kasutanud — ei mingeid reloade, kõik puuduv tõmmatakse jooksu pealt samasse lehte juurde. Uudishimulike jaoks on ka töötav demo välja pandud.

3 Comments

 • Reply Priit |

  Jah, olen ka ise sellel silma peal houdnud. väga vinge asi paistab olema. pole küll ise production keskkonnas kasutanud. paned meie serverile külge?

 • Reply Pronto |

  Panen .. prototüüp juba fungab, aga pillub kõvasti erroreid — peamiselt sellepärast, et asi on veel üsna alfa. Tehnikaosakonnas võhikule igatahes ei soovita ma seda ise installima hakata. Ma annan teada kui ma tunnen, et asi töötab piisavalt hästi.

 • Reply w |

  jaah, on tõesti tore. eriti positiivne on see, et totaal-ugly IMPi ja hädapärast-silma-mitteriivava Squirrelmaili kõrval on see konkreetne tõeliselt mõnus eyecandy lisaks oma suht läbimõeldud funktsionaalsusele…

  ja gmail on kah kole 🙂

Post a comment