pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Ratastatud mehed

Niisiis päädis tänane hommik sellega, et käisin ja ostsin omale jalgratta. maksin rohkem, kui ma olin plaaninud ja samas vähem kui mu büd?ett oli. Lisaks ostsin mingi arvuti, porilauad ja joogipudeli (esialgu veel tühja, kuniks ma poes käin ja sinna brändit ostan). Oleks ma Reformimees, siis võiks minu kohta öelda orav rattas. Nüüd ma olen lihtsalt rattas.

Oma jalavarje vaadates (ma pean täna sellele koolilarpile minema) tuvastasin ma täieliku kaose. Ka kõige parema välimusega kinga best before on läbi saanud vähemalt sajand tagasi ja sellega seoses nad jalga panna ei kõlba. Selge pilt. Kingapoodi.

Lõpuks käisin Võsaga kaltsukas. Võsa ostis omale vana kooli pintsaku ja pedelilla kikilipsu, mis paneks Orumetsa iga kell kadedusest värisema. Endale ostsin ma nahast piibukotti, mille peale oli kirjutatud Big Ben. Võib-olla see polegi piibukott, aga ma ei tahaks sellel teemal pikemalt spekuleerida.

Eilsest päevast rääkides käisin Siiri sünnipäeval ja täna on seoses sellega komplikatsioonid. Pohmaka näol.

One Comment

  • Reply Henrik |

    Jah, kõike kes aru ei saanud, Pronto on rikas inimene, ostab jalgrattaid, kingi, arvuteid… Võsa on vaene, saab omale lubada vaid kaltsukaid 😀

Post a comment