pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Rabarockilt tagasi, ühes tükis

… kuid üsna napilt. Pummeldamisest on kere hele, päikese käes magama jäämisest on nospel kärnas ja suurest karglemisest kael ja muud elundid kanged. Aga pidu oli vägev ja iga kell küünlaid väärt.

Muide, võta või jäta, aga esimesel pilgul tundus, et Oomph! on Eesti bänd. Peale ühe hullu kandsid kõik mehed soliidseid mustasi mulgi kuubesi:

Ja loomulikult ei saa märkimata jätta ka No-Big-Silence nalja:

K: Kuhu need ilusad pikad jalad lähevad?
V: Rabarockile, kui midagi vahele ei tule!

(Ehk siis viide lavadekoratsioonidele ja plaadikujundusele).

Muide, kõige kõvema menu osaliseks saidki Oomph!, NBS ja Metsatöll. Ülejäänud artistid jäid sellest kolmainsusest oma lavaesise publiku hulga poolest kaugele maha. Ka peaesinejad.

3 Comments

 • Reply Ulmeguru |

  Aga *Oomph!* oligi ju selle ürituse kõige kõvem bänd… rääkida sellega ühes lauses mingist Metsatöllist või NBSst on ju ilmne liialdus. Tekib ainult küsimus, et kes need nö. peaesinejad olid?

  Tõttöelda oli üritusel ainult kolm normaalset esinejat: Oomph!, J.M.K.E. ja Misfits. Samas on kolm head asja liialt vähe, et kuhugi teise Eesti otsa kolistada… pealegi olen ma neist kahte lives juba näinud.

 • Reply Pronto |

  Oomphi! läksin ka mina sinna vaatama. Aga igast trükistepeal polnud see kaugeltki esimene ja suurema šriftiga orkester.

  Misfits minu arvates pehmelt öeldes imes seal. Ainuke asi mis muljet avaldas oli Jerry Only stamina ja see oli ka enam vähem kõik. J.M.K.E.-d olen ma nii oksendamiseni näinud, et isegi ei viitsinud lava lähedusse ronida, vaid pöörasin tähelepanu tuulehaugile ja õllele (???) See viimane on muidugi keeleline uperpall, sest mis hetkel on hakatud Lapin Kultat õlleks nimetama. Vähemalt selle koha pealt võiks EL mingi direktiiviga paika panna, et mis on õlu ja mis ei ole ning lõpetada see inimeste narritamine. Põdrakusi ei ole õlu!

 • Reply vihalemb |

  mis jõid siis seda põdrakust. korralik Beamish oli ka seal müügil. kui ott poleks mulle üht lapipesuvedelikku ostnud, oleks kogu kontserdiplatsil veedetud aeg kulunud mul beamishi seltsis. aga näe, raisk, ära suutis sittuda. jmke ajal polnud sind minu teada veel kohalgi, nii et ära seleta ja pealegi, mis, motörhead ei meeldi või, raisk?

Post a comment