pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Piknik Guantanamo laagris

ETV24 sisaldab ikka üsna küünilise sisuga uudist Guantanamo vangide kohta. Nimelt on mitmed riigid ennast nendest kodanikest distantseerinud ja neilt koguni kodakondsuse ära võtnud. Mis tekitab USA-le ootamatu probleemi, et mida nendega siis peale hakata. Iseenesest neid süüdi ei ole mõistetud mitte milleski, neile pole õigupoolest isegi süüdistust esitatud, seega peaks nad seal justkui väljuma kui puhtad poisid. Aga küüniline osa on peidus muidugi selles avalduses:

USA välisministeeriumi nõuniku John Bellingeri sõnul ei kavatse USA saata vange tagasi oma kodumaale, kui pole kindel, et nad ei lange seal vägivalla või tagakiusamise ohvriks.

WTF? Et kõik need aastad kott peas ja ahelad jalgade ümber oranžis kombinesoonis ringi kakerdada on tema arvates piknik olnud või?

2 Comments

  • Reply Trash |

    Mõtlesin ise ka kohe sama asja peale peale lause kuulmist. He he !! Ükspäev mõtlesin aga hoopis sellele, palju ja kas, Metallica jorsid autoritasu said, kui Guantanamo laagris nende muusika valju mängimisega moslemeid karistati ja häirida püüti ?

Post a comment