pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Peata linn

Olgu siis nii. Palts peab oma kabineti kiiremas korras vabastama ning meeri auraha lahkudes valvurile jätma. Selleks korraks on tema lõbu läbi. Küsimus on nüüd selles, et kes tema asemel pehmesse nahktugitooli maandub. Savisaar on kohe esimene kandidaat, mis kõigile esimese hooga pähe karga. Teise hooga tekib aga küsimus, et milline Savisaar? Tallinn on ju praegu nende perefirma. Kas Edgar on nõus oma majandusministri portfelli loovutama (sest kahel kohal ta ju enam istuda ei saa)? Loodame siiski parimat: ehk läheb karikas seekord mööda ning Vilja ei saa meie meeriks.

6 Comments

 • Reply Lauri |

  Minu arust olulist vahet, kes seal eesotsas on, polegi. Kes turgutab oma suguvõsa, kes oma ja sõpradega seotud firmasid; kes püstitab fallose imitatsioone ja kes võitleb mingi müstilise promenaadi eest. Tavakodanikul pole kõigest sest sooja ega külma.

 • Reply Pronto |

  Nojah, sina ju õhtul hiljem alkoholi ei taha, taksoga sa niikuinii ei sõida ning kellele on see eesti asi kunagi korda läinud peale venelaste?

 • Reply Lauri |

  Keldripoode peavad kusjuures suures enamuses just venelased ja neid puudutab see kõige valusamalt. Nüüd kui eesotsas on Kõikide Eesti Tiblade Kõige Suurem Sõber, äkki ta tuleb neile vastu ja laseb jälle öösel alkot müüa, mis on keldripoodide ellujäämise ainus tingimus.
  Mis aga eesti asja puutub, siis kardan et Savisaarte dünastia juhtimise all hakkab peagi toimuma kõva anaalseks nii eesti asjaga, kui Tallinna eestlastega. Mis aga omakorda peaks veidigi tõstma praegu väga tagasihoidlikult esindatud, aga väga hädavajalikku venevastasust.

 • Reply Pronto |

  Ei ta lase. Tal ei ole neist pisikestest poodidest sooja-ega külma: osaliselt oli selle kampaania taga niikuinii supermarketid.

  Probleem venevastasusega on aga see, et kõige suuremat venestamist korraldavad justkui eestlased. Ja justkui rahva poolt valitult. Kui rahvas omale sellised esindajad valis, siis on rahvas selle ka ära teeninud.

Post a comment