pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Otsin tooli

Nagu ma ennist juba märkisin olen ma viimased ajad tegelenud oma koduarvutipargi upgradega. Nüüd neli kuud ja peaaegu 30K krooni hiljem olen ma asjade seisuga peaaegu rahul. AGA! Nüüd kus mul on kõik kodus vingemast vingem avastasin, et istun endiselt mingil närusel toolikesel, mis ei ole ei mugav, nägus, ega praktiline.

Ühesõnaga õhku jääb küsimus, kust saaks omale koju mõnusa tooli arvuti taha? Kuna ma kasutan seda erinevates situatsioonides erinevalt (sõltuvalt selles, kas ma tegelen mängude, töö või muusikaga), siis peaks see olema piisavalt reguleeritav. Parem kui see oleks pehme ja nahkast ning suurem kui need pisikesed kontoritoolid, mis kannivaluks töökohtades inimestele välja on jagatud. Hind pole samuti probleemiks — loomulikult eeldusel, et numbrid ei ole kosmilised ja hinna-kvaliteedi suhe on paigas. Soovitage mulle midagi …

4 Comments

 • Reply Bock |

  Käisin hiljuti tuttaval külas. Tal oli üks su kirjeldusele vastav tool olemas. Nahast ja andis regullida igat pidi.
  Lisaks on sel toolil kaugjuhtimispult, teeb massaazi ja mängib muusikat. Kasutatud peast olla hind olnud ~30k eeku. Kuna sa kirjutad, et hind pole probleemiks, siis võid ju uue osta.

 • Reply Pronto |

  Käisin muide hiljuti neid toole vaatamas. Keskmine massaažitool, mis peaaegu, et sobis minu nõudmistega oli veidike alla 15k. Paraku ei ole mul seda massaaži vaja … ja muusikat. Selles mõttes on suund sul õige, aga feature set vale.

 • Reply Jaanus |

  Olen näinud palju toole. Ainsad, mis on töötooli nime väärt, on Herman Milleri toodang. Ma ei tea, kes neid Eestis hetkel müüb, aga tseki neid. Kas Aeron või Mirra või midagi sarnast. Nahk on overrated, sest läbi naha ei toimu tagumiku õhutus eriti hästi 🙂 Milleri värk on selles mõttes super, et õhk liigub, on sigamugav ja saab regullida täpselt nii nagu vaja. Materjal tundub alguses kummaline, nagu oleks mingi reformmadrats tooli põhjaks, aga kasutada on super.

 • Reply noir |

  Kuna istumine on töö juures põhiline asend, siis olen omalegi mirra soetanud. Pole just sage juhtum kus tooli kasutamiseks tuleb esmalt manuaali lugeda. Valikut ajendas tegema ka asjaolu, et toolile antakse 10 aastane garantii. Arvestades hinda ja seljavalude oluliselt vähenemist, on tegu asjaliku investeeringuga. Ostsin tooli Pärnu mnt-lt mingst poest. Oli ta nüüd M3 või midagi taolist.

Post a comment