pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Oracle DBA I, viies päev.

Oracle

Viies ja viimane päev on selja taga ning toss suhteliselt väljas. Kuid hinges valitseb rahulolu, sest oli kursusest kasu ikka küll. Tänase päeva teemadeks muide olid kasutajate privileegid, rollid, auditeerimine, andmete import/eksport ja keeled. Kursuse lõpuks anti igale ühele kena diplom pingutuse eest ning suur plakat, mille peal on Data Dictionary objektid.

Järgmine kursus tuleb mul ülejärgmine nädal ja selle nimeks on Oracle DBA II. Pärast seda võtan ette mõned kuud iseseisvat tuupimist, praktikat, higi, verd ja vaeva ning seejärel teen ära esimese sertifikaadi.

Kasiinohõnguline toitlustusettevõtte andis mulle seekord õnnemängu korras kätte minu igapäevase leiva ja üllataval kombel polnudki selle midagi eriti viga. Seekordne kõhutäis sisaldas tuunikalasalatit (millest enamus oli mingi muru), sealihataskut ja pannkooke mustikamoosiga.

2 Comments

  • Reply finsoft |

    ei – väga asjalik kursus oli aga ma vist võtan tellin SQL koolitusel pakutavaga tutvumiseks kapsa ära ning teen sertifikaadi tiba varem ära , üsna kerge koolitus oli aga samas kasuliku infot oli kuhjades. Just selles suhtes, et ise põlve otsas nokkides ja katsetades ei saa seda suurt pilti ette , kuidas siis tegelikult need asjad ka siseorganites mööda Oraclet ringi pööritavad, nüüd on vanemsegment koguaeg silme ees.

Post a comment