pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Õpetus: kuidas osta DivX toega DVD mängijat

Kuigi mu mõlemas arvutis on DVD mängija, plaanin ma sellele vaatamata osta ka eraldiseisva mooduli teleka külge. Aga millist osta ja mida ostu juures arvestada. Kust oleks mõistlik teha järeleandmisi ja mille koha pealt peab olema kompromissitu. Internetist leiab tihtipeale üsna vastakat informatsiooni. Andro andis mulle lingi toredale lehele, kus üks forumant on pikalt laialt seda probleemi lahanud ja selle käigus hulga vajaliku kraami läbi nämmutanud. Lugege teiegi, mees teab, millest ta räägib.

One Comment

 • Reply kaur |

  Väga jama jutt, arvan ma.

  Ostsin ise eelmisel sygisel PHILIPSI dvd-mängija ja arvan praegu, et sai sitt ost. Põhjuseks mitte see, et ei toetaks mingit eksootilist formaati või chipset oleks vale, aga – REMOTE CONTOL ON nii EBAMUGAV et jube. Philipsi ergonoomikud ilmselt ise DVD mängijat ei kasuta, muidu ei oleks nad sellist käkki iial kokku keeranud.

  A muidugi võib olla, et kõik on sellised.

  Teine pool on konfimine/progemine, mis on samuti nii ebaloogiline, et sure ära.

  Nii et – võta üks DVD, tee temaga poes mängijas paar tavalist operatsiooni ja vaata, kas on Sinu näppude jaoks mugav. Veel parem – palju müüjal teha. “Tehke nüüd nii, et ta hakkaks kahe minuti pärast BBC pealt salvestama” vms.

  [ Kui ma järgmine kord autot ostma lähen, siis palun, et müügimees proovisõidu asemel minu nähes mõlema esitule pirni ära vahetaks. Kui läheb alla kahe tunni, siis võib edasi rääkida. ]

Post a comment