pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Noh, kuidas sa siis elad, Otepää?

Olgu! Kogu sitt sai kotti pakitud ja seejärel sain jupikese istuda ja imetada miks mul nii suur kott on ja nii vähe asju. Siis meenus mulle, et tuleb jätta varuruumi, heh-heh, dopingu tarbeks. Igal juhul olgu kuidas on, aga teeme selle asja ära. Ma polegi eriti see aasta kuskil käinud — ma pean silmas, et mingi orgunni käigus või nii. Tegelt muidugi sõna käimine on sutsu vale: ikka väntama, ikka väntama. Ostsin omale uued ketsid ja igavesti coolid sõjaväe päikese-kaitseprillid. ja kus perses see päike on, kui nii küsida võib? Sellega on nagu vihmavarjugagi — kui vari kaasas pole vihmast haisugi. Aga die pohh kui sa varju korraks maha unustad — siis on kohe vihm platsis ja laseb sind laias kaares niiskeks. Äkki peaks prillid koju unustama. Nii .. ja kus Pokk oma autoga on?

3 Comments

  • Reply Telcontar |

    Just. Võrtsu retkel koristasime laagriplatsidelt sitta tonnide kaupa. Alkoholi tarbimine on keelatud. Ometi rahvas lakub seamoodi. Ise olen ühele tüübile molli andnud, kes Lahemaa retkel kena tütarlapse lihtsalt mäest laskudes teelt rammis. Samasugused rüübid rikkusid mölisemise ja laamendamisega Võrtsu retkel kena kirikukontserdi. Meie seltskond otsustas pühal pinnal mitte verd valada ja lahkusime. Kaks viimast retke olen eelnenud ebameeldivate kogemuste tõttu passinud.
    PS Rattaretk on täpselt ainuke koht, kus Justamenti kuulata. Tunamullu ei olnud sedagi. Oli pseudokreeka meiemees Zajebis… khm Zorbas

  • Reply Pronto |

    Põmst see jah. Üsna karm läbustamine oli ka seekord. Päris mitu tegelast lendas seal näiteks ka sodiks, küll reeglina mitte joomisest, vaid pigem oskamatusest (huvitav, miks seda ei kajastatud meedias) — nimelt kui sul laskumiskiirus on mingi 45km/h ja juhtumisi on tegu kruusateega, siis läbi liiva sõites on igasugune juhitavus kadunud. Inimesed, kes siis pidurdada püüdsid said tasuta sõitu laibakaga. Sellistest liivastest kohtadest tuleb otse läbi lasta, PIDURDAMATA. Hull oli ka see, et taolised pidurdajad saavad kohe järgisõitvad rattad omale selga — ehk siis üks tütarlaps põhjustas otse minu silma all korraliku vähemalt kümnese kägara.

Post a comment