pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Nigelate meeste välimääraja

Delfi on ennast taaskord ületanud. Seekordseks kullatükiks on artikkel nimega Mehetüübid, kelle eest peaks jalga laskma. Sellises teemapüstituses on lausa lademete viisi ainest huumoriks ja loomulikult oli juba esimesel kommentaarilehel pärl kodaniku Võeh klaviatuurist:

Milline siis on õige mees kelleka ka ülinõudlik autor rahul oleks?

Ta peab naisele alati silma vaatama ja suudlema siis kui tahab ja seal kus tahab. Meigi olemasolu naisel ja hetkel keset sõiduteed asumine teda ei tohiks häirida. Ta peab ülevoolavalt emotsionaalne olema. Esimene kevadpäike või naljakas film peab mehe viima naerukrampidesse. Ta peab uppuma oma aluspükstesse (40 aastat liidu jalgpalli). Ta peab tunnistama ilusti üles et enne sind oli tal veel pille, reet, angeelika, juta, peeter, kaire, … . Moest ei tohiks ta ka midagi teada. Tätoveeringutesse peaks suhtuma kui pesemata kätesse. Ta peaks olema kooli ajal kehalise tundidest vabastatud nõrguke kes hiljem on oma tõelise mina leidnud sõpradega õlut rüübates. Ta peaks kinni haarama igast võimalusest seigelda. Ise midagi luua, teda ei eruta. Isegi fotokat pole ta soetanud. Arvuteid, eriti mänge peab ta tühjaks kohaks. Ta ei tee kunagi komplimente. Teie esimesel kohtamisel kingib ta pundi võililli ja kostitab sind “põldsamaa kuldsega”. Armastust pole ta kunagi avaldanud. Tal on tõsised musklid kuna päevast-päeva tõstab ta tellingutel betoonplokke. Ta on “vinge kokk” kes oskab mune praadida ka unepealt. Sinu kliitori leiab ta üles käigupealt, tänaval läbi villase mantli. Oma ema pole ta kunagi tundnud. Kuna ta on “vinge kokk”, siis võib ta pikalt rääkida munapraadimise filosoofiast. Jutu lõpetab ta aga elulise küsimusega. Sinki või mitte sinki. Teda vaevavad pidevalt tervisehädad. Ta teab kõiki haiguseid peast.

Loomulikult ilmus selle peale kohe ka nigelate naiste välimääraja kodaniku mnjah käest:

1. Ta ei vaata sulle silma.

Naine peaks mehele otse silma vaatama. Kui ta seda ei tee, annab see märku, et midagi on viltu. Teisiti öeldes: kohe on näha, kas tal on midagi plaanis või tal lihtsalt on pohhui sinust.

On olemas siiski üks erand. Mainitud reegel ei kehti siis, kui mehel on pyxilukk lahti. Kõik naised on geneetiliselt programmeeritud sinna vaatama. Geenide vastu nad lihtsalt ei saa.

2. Ta küsib suusexiks luba.

Arvad, et nii käitub daam? Kaugel sellest! Tõeline daam püüab ise eksimatult kinni sinu poolt õigel hetkel edastatud salajased signaalid (pyxilukuvahelt tilbendav riist).

3. Telkust tuleb toeliselt huvitav jalku mats a teda ei koti.

Kooselu sellise tuima tükiga ei paku küll midagi. Ta ei lase end ekraanil toimuvatest sündmustest karvavõrdki kaasa haarata. Kas ei tähenda see, et tal ka sinust ükskõik võib olla?

4. Ta kannab kitsaid valgeid stringe.

Miks mitte boksereid? Palju mugavam ja avaram. Aga valged stringid ? pigem ei. Kui ta just ei arva, et klubistiil on veel elus, või vaata ette ? äkki on tegemist strippariga. Tema majast võiks küll kiiresti jalga lasta

5. Ta ütleb, et sina oled tal esimene armastus.

Isegi, kui see tõsi on, peaks see hulgaliselt häiresignaale käivitama. Kes meist ikka tahax teerajaja olla?

6. Tal on etniline tätoveering.

Tema kannikate peale on tatoveeritud Borja.
Arvatavasti on rets ja istus Harkus?

7. Ta on 28+ ja kahe lapse ema.

Sellised on juba lootusetud naised, nad on koigex valmis.

8. Ta suhtub seksi ükskõikselt.

Ei ? jutt ei käi sugugi anaalseksist, kuigi ? milline tõeline naine sellest loobuks? Isegi pisikesed seksihõngulised ettevõtmised nagu kahkukas jaapani restoranis, liuväljal või diskoteegi peldikus või kasvõi keset ööd meres, jätavad teda üsna külmaks. Milleks siis end sellise igava kujuga üldse siduda?

3 Comments

  • Reply Ulmeguru |

    Loed Sa ka asju… ok, tänu Sinule lugesin ka mina ja röökisin rämedalt naerda… see «artikkel» ise ei ajanudki naerma, aga kommentaarid olid ausad… kõige kurvem on aga see, et miski kamp inimesi produtseerib säherdusi «õpetussõnu» tõemeeli ja miski veel suurem kari loeb neidsamu tõemeeli… brrrr!

  • Reply fluu |

    Noh. Kurvad kogemused.. kui kutt sult ikka esimesel deidil suudlemiseks luba küsib, seejärel armastust avaldab ja teatab, et tegelt ta elab koos emaga ja süüa ei hakka kunagi tegema. Lisaks veel teatab, et tal on sitt palk – nõme töökoht ja naise peavalu peale ütleb, et mine arene, siis on ikka väga persses.

  • Reply Pronto |

    Delfis on osa pealkirju sellised, kus sa juba peale vaadates tunned kuidas huumorisoon kevadiselt võpatab. Huumor aga koosneb kahest komponendist: iroonia ja sarkasm.

Post a comment