pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Nädalavahetus

Oh, nagu näha pole ma rääkinud oma nädalavahetuse seiklustes. Ma pean siinkohas silmas eelmist, mitte järgmist. Kiire on olnud ja tööd on palju. Katsun vähemasti osaliselt selle asja parandada.

Nädalavahetuse avalaks reedel ei vääri tähelepanemist. Mitte, et see oleks halb olnud, vaid pigem sellepärast, et me kõik teame millised need on ja see ei erinenud neist millegipoolest oma tuntud headuses. Laupäev seevastu oli sootuks teistsugune: kõigepealt vaatasin ma ära Stargate viimased osad. uskuge või mitte, aga ma olen viimase kui ühe SQ-1 ja Atlantise osa ära näinud. Pärast sedaläksin tööle, kust me Rene-ga edasi Microlinki üritusele marssisime. Üritus toimus ise klubis nimega Prives, kus toimus teatrietendus nimega Ürgmees.

Ürgmehel peaks korra eraldi peatuma. tegu on Jan Uuspõllu sooloesinemisega ja minu arvates oli tegu üsna omapärase tükiga. Asja juhatas kohe sisse see, kuidas mees katsus leida allegooriaid mingilt koopajooniselt. Siis mõtleb hetke ja lisab, et “tegelikult on olemas kolmas arvamus selle pildi kohta veel — vahest kutt lihtsalt logeleb põõsa all kõva munn õieli!”. Loos endis sarjati nii tänapäeva naisi kui mehi ja seda üsna põhjalikult. Minge ja vaadake ise.

Õhtu jätkus, tsiteerides klassikuid, udupeene napsuga. Ma punnisin sellele terminile jupp aega vastu, kuna udu ja peene jamas sõnas ei ole normaalne. Kõik on kuulnud sellest, et väljas on paks udu … aga kas keegi on midagi kuulnud peenest udust? Seda ma arvasingi. Mõne õlled pandi napsule veel lõpuks vitamiinideks (B-vitamiin) järgi ja siis marssisime edasi Parlamenti.

Parlamendis endas käisin ma sees esimest korda. Omamoodi päris sünge koht on, aga selle populaarsuse fenomenist ei saa ma aru, arvatavasti on lihtsalt inimestel pole, kus hängida. Õhtu (kirstu)naelaks oli loomulikult Monofäns (kuidas iganes seda ka ei kirjutata). Kaks totsi lõõritasid laulda ja mingid sepad, tõenäoliselt ilged peded, hööritasid laval hända. See oli minu karikasse viimane piir ja ma tatsasin edasi Karja-Keldrisse, kus toimus Sõpruse Puiestee aftekas (ma ise kontserile ei jõudnudki).

Pühapäevase päeva tiksusin aias ja ilmselt seal ma oma külmetuse saingi. See see on, kui kevad ootamatult asendub talvega ja tabab mind püksid rebade peal. Põrgusse küll.

One Comment

Post a comment