pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Mis toimub?

Eile käisin poes sisseoste tegemas ja pärast asju kotti toppides tabas mind must masendus. Mis värk on? Mul olid kotis mingid köögiasjad (vispel ja labidas), pannikaas (ma olin käinud panni enne kodus mõõtmas, kujutage ette — mina ja teen ettevalmistusi (läbimõõt 26cm)), purgitäis ad?ikat ja siis mingi külmkapinodi. Leevendavama poole pealt olid ühekordsed ?iletid, nachod ja Poco Loco salsakaste. Mida kurat ma poest ostan? Nagu mingi keskealine pereisa!

Seejärel hakkasin ma vähe mõtlema ja leidsin, et mida sa ikka teed: vanasti võeti pea iga õhtu õlu või kümme, aga nüüd panevad kõik padavai õhtul vara koju. Kes tahab seebikaid vaada, kellel on kutsikad ja kes väidab hirmsat väsimust. Ainuke erinevus on Pokk, kelle vabandused on läbi sajandite samaks jäänud. Mul hakkab järjest rohkem ja akuutsemalt tekkima kahtlus, et tutvusringkond on hakanud minust välja kasvama. Mina olen ikka sama vana, aga teised on saanud vanemaks. Hei, kuhu jääb rokenroll?!?

Sellega seoses olen ma sunnitud deklareerima, et kus viga näed laita seal tuleb ette võtta radikaalseid reforme keskkonnaga. Ehk siis kasutan iga saabuvat juhust väljas söömas käimiseks ja mõne õlle tegemiseks. Hau!

Post a comment