pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Metsatöll

Reedel helistas mulle Lauri ja teavitas mind tõsiasjast — täna on Metsatölli kontsert ja tal oli kindel soov ning tahtmine sellest osa saada. Mulle se plaan sobis. Lauri marssis minu juurde tööle, kus me natuke aega parajaks tegime. See viimane asi oli loll mõte. Aeg oli selleks ajaks jub liigagi paras tuli hiljem välja.

Kimasime jala Juhkentali pidi Rock Cafe poole, haugates tee pealt pitsa ja samas sai ära testitud ka Saku Kuld. Pole paha õlu. Selline hästi mahe on teine.

Rock Cafe juures nägime üsna ehmatavat vaatepilti — saba lookles uksest välja ning kadus kangialusesse. Noh, mis siis ikka, mõtlesime meie ja läksime selle lõppu otsima. Oma meelehärmiks leidsime saba väga pikalt veel mööda tänavatki lohisemas, viimased inimesed seisid lausa bussipeatuses.

Õnneks saime natuke kergendust siis kui leidsime sabast Ohpuu, kes päästis meid kõige hullemast kuid isegi tema polnud meie jaoks piisavalt lähedal. Hiljem ühinesid meiega veel Tarmo, tema õde ja Tarki. Pärast tunniajast seismist teatati, et saal on täis ja rohkem pileteid ei müüda. Selleks ajaks olime just kangi alt sisse jõudnud ja nägime välisust.

Moraal — kui Lauri midagi ütleb kontsertite kohta, siis tasub teda kuulata. Teine moraal on veel selline, et Metsatölli olulisemaid üritusi tuleks teha ruumis kus on kohti vähemalt 6000 inimesele. Rock Cafe mahutab kolm korda vähem.

5 Comments

Post a comment