pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

MAI SKIZO: “I Don’t Want You”

Abskin ütles Ramonesi kohta tabavalt: “See on bänd mida teavad kõik muusikasõbrad ja kes seda bändi ei tea pole muusikaga sõber.” See viimane kehtib eriti nende kohta kelle arvates on Ramones särgifirma.

Ühest küljest seletab see ära miks valis MAI SKIZO kaverdamiseks just selle bändi loomingu, aga mitte seda miks just selle pala ja miks just nüüd. Põhjust miks jääbki ilmselt lõpuni segaseks, kuid määravaks selle juures sai esiteks see, et Generaator M oli oma versiooni loost juba teinud ja kas siis sellest tingituna või mingil muul põhjusel tahtsid Abskin ja Alar algsest rivistusest seda väga teha.

Mis viib meid küsimuse juurde “miks nüüd?”. Sest tegemist on looga mis kuulus algse koosseisu repertuaari vaatamata sellele, et lavalaudadele on see jõudnud vaid korra. Seega on see lugu omamoodi puuduv lüli praeguse ja toonase MAI SKIZO vahel. Ning see tuli ära teha just nüüd, et järjepidevus ei kaoks.

Seega: 1-2-3-4

See lugu on oluliselt erinev originaalsest ning põhjus on lihtne — me tahtsime teha oma nägemuse sellest, mitte taasesitada teise bändi loomingut. Taasesitamiseks on meil juba olemas erinevad grammofonid, magnetofonid ja spotifyd. Ja loomulikult YouTube.

Post a comment