pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Litsilõks parandab kiiruga sildu

Kuna kogu see litsiteema on juba ammu kõigile siinpool lahte kopa ette visanud ning sellega tegelejad enamasti külatola auväärsesse staatusesse upitatud, siis pole mingi ime, et Lang pärast oma sõnavõtte Soome ajalehes kiirustab ummisjalu koju tagasi sildu parandama.

Praegult vannub mees jumalakeeli, et justiitsministeerium pole midagi plaaninud ja meedia on temast lihtsalt valesti aru saanud (tuletagem siinkohas härdas vaikuses meelde Mailis Repsi). Igaks juhuks lisab ta aga lõppy, et kui soome parlament siiski peaks seaduseelnõu seksiostu kriminaliseerimiseks ratifitseerima, siis peaks sellega tegelema ka Eesti valitsus, sest (tsiteerin): “Oma sotsiaalsete probleemide eksportimine naabritele ei ole lahendus.”

Viimane tsitaat võib tulla ainult molekulisuuruse ajuga mehe suust. Probleem on ikka Soomes, mitte Eestis sellisel juhul ja kui Jukka käib siin kõva raha eest Jelenat panemas on see pigem probleemide IMPORT, kuna raha läheb eelkõige ikkagi Eesti maffiale. Õigupoolest tõstaks asja kriminaliseerimine lihtsalt kohaliku teenuse hinda ning muudaks selle veelgi lukratiivsemaks kohaliku allmaailma jaoks. Sest kõige naljakam on see, et ühegi mõõdupuu (heh, mõõdiku) järgi ei ole võimalik tõestada seksi ostu, väljaarvatud juhul kui müüv pool teeb politseiga koostööd. Lätis näiteks käib asi nii, et istud baaris ja tellid omale paar sigakallist napsu ning ühel neiul tekib tungiv vajadus sinuga (loomulikult täiesti tasuta) linade vahele pugeda.

One Comment

  • Reply Priit |

    Prostitutsioon tuleks legaliseerida hoopis. viimati kui maoma blogis sellel teemal arutlesin siis väideti, et see on naite vastu julm jne. kui P oleks legaliseeritud, siis ei saaks sellel alal kuritegevus sellisel määral lokata ja iga lits oleks oma stause sepp ja oma õnne valaja… ja ja ja

Post a comment