pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Linnavolikogu piraadid

Vot selline lugu juhtus: öösel sõitis üks takso Pikal tänaval kõmmdi teise autole otsa. Takso roolist leidis politsei värskelt linnavolikokku valitud kohukese Tõnis Bittmani. Taksolitsentsi tal ei olnud, seega oli mees kõige tavalisem piraattaksojuht.

Loomulikult punnis ta vastu, et auto pole tema oma, tema ainult laenas, korraks. Aga mida kurat teeb tavaline inimene öösel taksoga Pikal tänaval? Tallinnas on kaks kohta, kus tavaliselt piraattaksosi leiab — üks on Harju tänaval ja teine Pikal.

Mehe enda kohta niipalju, et kutt paistab olevat tegelenud ainult “huvitavate” asjadega. Üks töökoht on tal olnud piletikontrolli oma ja teine parkimiskontrolör. Mõlemad on sellised postid, kus töötatakse ainult altkäemaksu saamiseks. Masendav, mis inimesed meid juhivad.

Uuendus (23.10.2005): Tähelepanuväärne on ka kohukeste pressijuhi kommentaar sündmuse kohta: “Selle peale sattus Bittman ärevusse. Igaühe puhul on see tavaline reaktsioon, kui ilma põhjuseta võimuesindajatega kohtuda.” (Keskerakonna infojuht Toomas Raag selgitab, miks keskerakondlane Tõnis Bittman Tallinna vanalinnas avarii tegi.)” See võib olla iga kohukese reaktsioon, kuid seadusekuulekal inimesel on tavaliselt reaktsioon ikka vähe teistsugune.

2 Comments

  • Reply Discordia: Pronto |

    Endine piraattaksojuht, pileti- ja parkimiskontrolör Tõnis Bittman ning praegune linnakohuke suutis taaskord enda ümber palju kära tekitada. Seekord oli tegu siis nn “lindiskandaaliga”. Kutt võttis salaja Rebasega toimunud vestluse linti ja tõttas tulistv

  • Reply Discordia: Pronto |

    JOKK tähendab lühendatult “Juriidiliselt On Kõik Korrektne” ning kehtib situatsioonide koht, kus pahategijad üritavad paragrahvi enda kasuks väänates teenitud karistusest kõrvale viilida. Meil on muide ka terve JOKK partei olemas, mille peaaegu iga to sel

Post a comment