pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Kiri

mida teeksite teie, kui hommikul postkastist kirju tuues leiate lisaks “Pluss-Miinus Elektroonika” reklaamibukletile, arvetele ja solaariumikutsele veel sellise kirja?:


Keskkrematoorium

TEIE PÕLETUSMATUS

Kuna meie läbiviidud uurimuste tulemuste alusel oleme leidnud, et Teil ei ole mitte mingisugust sotsiaalset tulevikku, Te olete rahvastikupoliitiliselt võimetu ning seetõttu pole Teie ühiskonda kuulumine mitte mingil moel kasulik, oleme otsustanud rahvastikuülejääkide seaduse §177 lõige 4 alusel Teid põletada.

Seetõttu palume Teid ilmuda järgmisel reedel kell 17.00 krematooriumi, ahi nr 16, luuk 8 juurde, kaasas lauluraamat, tuludeklaratsioon ja Teile kohaldatavate maksude ettemaksukviitungid.

Kuna meie uurimuste andmetel olete Te elu jooksul joonud suures koguses alkohoolseid jooke, palume ilmselge plahvatusohu tõttu Teid enne põletamist juua liitri keedetud kitsepiima ja klaasi glaubrisoolalahust. Peale selle peate kaasa võtma ühe vihu õlgi, 20kg kuiva vanapaberit või laaste, 3.8 liitrit bensiini 95E ja kaks tuletikku.

Kui Te soovite oma tuhale erilist kohtlemist, palume Teil jätta väravavalvurile aadressi ja postmargiga varustatud ümbrik tuha edasitoimetamiseks. Muul juhul annetame selle Maaelu Toetusühingule väetiseks.

Kohustame Teid ise hoolitsema oma surmakuulutuse eest, teatama põletamisest rahvastikuregistrile, maksuametile ja võlausaldajatele, aegsasti lõpetama ajakirjanduse tellimused, tagastama oma passi, juhiloa ja muud dokumendid vastavatele instantsidele.

Käesoleva käsu eiramise korral kohaldatakse Teile rahvastikuülejääkide seaduse §166 lõige 6 alusel karmistatud surmanuhtlus (= säästliku leegiga).

Ootame Teid täpselt kokkulepitud ajal, mis teatatakse vaid käesoleva kirjaga.

Lugupidamisega,

PÕLETUSMATUSTE MINISTEERIUM
Keskkrematoorium

Osakonnajuhataja

6 Comments

 • Reply co |

  EI SAA enam oodata vastust; saada arve tokrofiiling@hot.ee kui tunned et vargus toime pandud, aga ma tunnen kohepraegu, et PEAN siit copy-paste tegema…

  Siiraste vabandustega ette-taha-paremale-vasemale-üle ja üldse…

 • Reply Pronto |

  Ära põe. See kiri ei ole originaalteos, vaid pärit raamatust “Joomahullu päevaraamat”.

 • Reply Pronto |

  Ei mäleta, aga neil on sellised kollased ümbrikud. Ütleme nii, et mittemäletamine on osaliselt seotud ka minu sügava ebahuviga antud valdkonna vastu.

Post a comment