pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Kaks elu

Kui kassil on väidetavalt üheksa elu, siis minul on kaks. Peamine erinevus pole siin siiski mitte niivõrd elude arvus vaid nende kasutamises: mina elan oma mõlemat elu kordamööda. Mul on töönädala elu ja mul on nädalavahetuse elu. Asja positiivne külg on see, et neid niimoodi kordamööda elades on võimalik üsna nooreks jääda, sest kuigi kokku tuleb üsna aukartustäratav number, on eraldi võttes minu vanuseks siiski kõvasti allapoole kolmekümmet. See on nüüd see koht, kus ma saan endale tunnustavalt õlale patsutada. Hästi panen!

Kuid räägime põgusalt nädalavahetusest. Kõigepealt rõõmustas mu südant palgapäev. Maksin ära oma internetiarve (kuna need ?aakalid seal STV-s olid avastanud, et mul on net mitu kuud maksmata) ja premeerisin ennast kahe raamatuga. Ühe nimi oli “Sinine pekk”; mis maksis 50 krooni ja paistis tegija raamat olevat. Teine oli Straubi ja Kingi poolt kahasse kirjutatud “Talisman”. Pidustused ise hakkasid pihta Ruthi sünnipäevaga, mis läks sujuvalt ühe soojaga üle Aivo sünnipäevaks. Loomulikult ei puudunud selle juurest ka viin. Detailidesse ma laskuma ei hakka.

Laupäeval hommikul ärgates leidsin, et ma pole kaineks veel saanud. Mis oli okei, sest nii ongi odavam. Istusin ja vaatasin Stargatet (ma olen praeguseks juba kaheksanda hooja lõpusirgel. Uskumatu küll, aga loetud päevade jooksul võin ma väita, et olen ära näinud kõik osad.) Mingil hetkel tassis tüüpkaader mind brid?i mängima ja lõpetasin Hellas Hundis, kus kohtusin hulga huvitavate inimestega. Lõpuks aelesime Surra ja Tiinaga mööda linna ringi. Nothing to write home about.

Pühapäeval mängisime taaskord kaarte ja vaatasime filme. Üheks oli “Constantine” ja teiseks “National Treasure”. Kuna viimast olin ma näinud, siis ei viitsinud ma seda lõpuni passida vaid hiilisin enne minema kui film läbi sai, peamiselt sellepärast, et pühapäevast oli sujuvalt esmaspäev saanud ja esmaspäev teatavasti on tööpäev.

Praegult istun tööl. Kirjutan oma kommentaari ja konstanteerin fakti, et olen taaskord telefoni koju maha unustanud. Raisk, ma ütlen. Raisk.

One Comment

Post a comment