pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Interaktiivne Mendelejevi tabel

Interneti surfates satub igast asjade peal: osad neist on naljakad, osad huvitavad, osad intrigeerivad. Nende ühiseks nimetajaks kipub olema see, et nad on tavaliselt suuresti kasutud. Kuid aeg-ajalt leiab ka erandeid. Üheks selliseks avastuseks oli täna interaktiivne Mendelejevi tabel. See sisaldab peaaegu kõike, mida tabelis olevate elementide kohta kas koolis või muidu vaja võib minna: aatommassi, sulamis ja arustumistemperatuure, esinemisprotsent maakoores, soojusjuhtivust, avastamisaastat (uuemal kraamil), jne. jne. Väga mõnus.

3 Comments

  • Reply tank |

    äge näeb välja jne. aga tegelikult.. ikkagi… kui sul midagi sellist vaja teada on, siis esimese asjana vaatad ju ikka wikipediasse? mitte ei hakka bookmarksidest kuskil otsima, et ot mul vist oli kuskil üks äge mendelejevi tabeliga sait….

  • Reply Pronto |

    Ikka .. aga kui ma sellega pidevalt tegeleksin, siis oleks see ilmselt mul kuhugi bookmarkitud küll. Oleks mul kooliajal see asi käes olnud, oi ja kui tore oleks olnud. Wikipedias peab ikkagi ringi klikkima, et midagi leida .. sellised ülevaatlikud tabelid on seevastu aga toredad kiired kasutada.

Post a comment