pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Iga kuu kolmas reede. Uues kohas!

Täna on iga kuu kolmas reede (päev, mil tallinna ulmehuvilised tegelevad oma põhitegevusega: sigaretid, õlled ja ulme), mis seekord toimub uues kohas, klubis nimega Hades (Kotzebue 13A), mis asub Balti jaama taga. Lauri kirjutas asja kohta ulme.ee-s nõnda:

Sellel reedel toimub Tallinna ulmehuviliste korraline kokkusaamine teises kohas. Texas ammendas ennast igatpidi, ja vahemärkusena julgen öelda, et ärge seda baari rohkem külastage.
Reedel kogunetakse hevibaari nimega Hades, asukohaga Kotzebue 13 A. Tegemist on toreda kohaga, umbes 50 meetrit Balti jaamast trammiliini pidi Kopli poole ja paremale, kohe ümber nurga. Nimetus “hevibaar” ärgu nõrganärvilisi eksitagu, meile on reserveeritud kohad teisel korrusel eraldi ja allkorruse karvaste-suleliste seltskond ja vali muusika ei tohiks kedagi häirida.
Tallinna ulmehuvilised suitsetavad vahetpidamata ja palju, vähemalt 5. juunini, igal pool kus see on lubatud.
Hadeses reedel otsustame ka, kas see koht jääb edaspidigi “peakorteriks” või on tegemist ajutise lahendusega.
Muidu on nagu ikka, alates kella viiest. Tulijatel tasuks leti ääres mainida teisel korrusel reserveeritud kohti. Hades on muidu tuntud oma suhteliselt odava õllehinna ja heade toitude poolest.

Post a comment