pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Härrased vannutamata mehed

Avaldame siis selle hirmsa saladuse, mida kaua enam vaka all hoida ei saa: kohalikel valimistel esinen ka mina oma kandidatuuriga: Tallinna Kesklinn, Tanel Raja (juhuks kui keegi ei tea mu päris nime), kandidaat number 980.

Asi meenus mulle siis kui Henrik tõi mulle mu kaardid, mida ma teoreetiliselt oma sugulastele ja tuttavatele jagama pean. Kuna asjalood on Tallinnas üsna segaseks läinud, siis pean ma selles sektoris midagi tõsisemalt ette võtma.

Ahjaa .. kui kedagi peaks huvitama, mida mu programm endast kujutab,siis hetkel on selleks kaks eraldiseisvat asja: öise alkoholimüügikeelu tühistamine ja tervet Tallinnat katva tasuta traadita internetivõrgu välja töötamine. Neid tegelasi, kes kiidavad suurtelt plakatitelt teede ehitamist ja muud taolist ei tasu eriti usaldada — sellega peaks linn niikuinii tegema ja kui keegi seda eraldi lubab, siis kuulub see sedasorti valimislubaduste hulka mis kõlavad umbes nii: “Teeme töö ajal tööd!” või “Kõnnime jala!”

4 Comments

 • Reply targutaja.info |

  Pronto paljaste kätega suuri kivimürakaid liigutamas (vaid vähese abiga siinkirjutajalt)Pilt: Kristi KallasOma kampaaniaga on alustanud nende kohalike omavalitsuste valimiste kõige rajum kandidaat….

 • Reply Vali Dool |

  Teada on ka süüdlane e poliitiline oponent. Elmar Sepp. Kirjuta talle Delfisse näiteks avalik kiri, et ta loll on. Tema voldik (mis peaks olema ka sinu postkasti tulnud) väidab, et tema oligi see, kes seisis selle eest, et väikepoed ja öised söögikohad linnast kaoksid, ehk siis alkoholimüük keelataks.

 • Reply Discordia: Pronto |

  Üks asi, mis mu ühe varajasema kandega haakub. Täna sopsatas mu postkasti kurikuulsa Elmar Sepa reklaamleheke. Omamoodi jultumus on jääda nii korduvalt vahele erinevate jamadega ja IKKA tagasi loivata. Aga jultumuste tõeline tipp on kaks tema esimest “teg

 • Reply Discordia: Pronto |

  Minu nimi on Tanel Raja, ma kandideerin Tallinna Kesklinnas ja minu number on 980.

  Asjakohased kanded, mis iseloomustavad minu seisukohti:
  Sepa kahurikuul
  Härrased vannutamata mehed

Post a comment