pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Google kalender: väärt teenus

Ma vaatan, et mõned üritavad siin väikest viisi ürituste kalendreid pidada. Inimesed, astuge kolmandasse aastatuhandesse — meil on olemas igasugu toredad automatiseeritud webikalendrid.

Üks viimase aja popimatest on näiteks Google Kalender, kus inimesed saavad oma ettevõtmised kirja panna ja siis sobivatele inimestel (või kõigile soovijatele) välja jagada. Nõnna saavad kasutajad vaadata, mis neil endil plaanis on ja sõbrad saavad samuti kontrollida ega sul midagi muud ees pole. Loomulikult saab eraldi pidada erakalendrit ja avalikku kalendrit või lausa mitut avalikku kalendrit. Näiteks jalgrattamatkade orgunnimine on palju lihtsam, kui sa üldse ei hakkagi pakkuma aegu, mis kellelegi raudselt ei sobi.

One Comment

  • Reply Anti |

    Kasutajaliides on mõnusalt mugav, nii mõnigi “mitteveebiliidesega” soft jääb sellele alla.

    Enda jaoks avastasin aga ühe olulise puuduse sealt – nimelt on seal võimalik subscribeda iCal kalendritesse, aga kusagilt ei saa öelda kui tihti feedi uuendamas käiakse. Minu testimise põhjal tehti seda vahetult peale subscribemist ja nüüd on juba 36+ tundi täielik huvipuudus .. see aga teeb kogu selle konkreetse featuuri mõttetuks.

Post a comment