pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Enne

Praeguseks on toimunud igasugu asju — näiteks toimus Eurovisioon, kus üllatuslikult võitis Kreeka ja veelkord kinnitas minu teooriat, et kui ma viitsiksin valmis kirjutada tõenäosusarvautuste progeammi, siis saaksin ma üsna täpselt kalkuleerida välja järgmise tõenäolise võitja. Ma olen hetkel välja mõelnud umbes 10 erinevat tegurit, mis abiks tulevad ja ma usun, et sellest infost peaks piisama. Ai kuidas mulle sellisel juhul meeldiks totalisaatorid.

Ma avastasin, et vahepeal on mu pangakaart üsna ära kulunud. Läksin panka seda välja vahetama ja etskae: tuleb välja, et see türnühvel hakkab lisaks kulumisele ka kohe-kohe aeguma. Kui päris aus olla, siis kaks nädalat veel ja selle kaardiga olekski kutu olnud. Mõnikord ikka veab — nõme oleks olnud, kui avastad Lätis, et kuigi sul on kogu kola kenasti kaasas oled sa ikkagi paljas nagu püksinööp.

Mait tuleb välja on oma filmistsenaariumi KulKa-sse ära saatnud. Ma ütlesin talle küll, et ärgu hingaku neile sõnagi mingist kirjatükist, rääkigu parem kasiinorahast, aga kus siis tema mind kuulab. Viioli näol on meil pretsedent olemas. Mille poolest siis meie kehvemad oleme? Et Maidul igav oodata ei oleks andsin talle näppu “Joomahullu päevaraamatu” las loeb ja võrdleb. Endaga.

Post a comment