pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Eesti Muusika Karikas ’06

Okei .. pühapäeval on siis finaal. Vastamisi Sõpruse Puiestee ja TTÜ Meeskoor. Ükskord on SP meeskoori juba võitnud, kuid see oli tingitud paljuski sellest, et Puiesteed alahinnati ning teist korda selle peale välja minna ei ole mõtet. Üldiselt on kooripoistel hirmus tahtmine võita (kellel ei oleks?) ja neil on ka selge arvuline ülekaal, pluss hulk liikmeid kes saatesse ei mahtunud veel kodus telerite ees. Nende võiduhimu näitab näiteks see, et poisid ei pidanud paljuks reklaamipauside ajal ise kiiruga enda poolt hääletama asuda ja arvestades nende hulka pole tegu mingi piskuga, mis kogu arvu sisse jälgi jätmata ära kaob. Ja kihutustööd sõprade-tuttavate hulgas on nad samuti usinasti tehtud. Samas on see üsna mõistetav, sest auhinnaraha 50000 krooni on täiesti arvestatav summa.

Paluks siis omalt poolt samuti kõiki sõpru ja toetajaid asja saatuse hoolde mitte jätta ja aidata bändil sellele meestemassile vastu seista. Olge siis pühapäeva õhtul telerite ees ja andke oma panus.

PS. Vaatamata sellele, kas Puiestee võidab või mitte korraldatakse 20. juunil tasuta tänukontsert kõikidele fännidele, kes finaali jõudmiseks oma panuse andsid. Ja veel. Väga kahju, et J.M.K.E.-ga niimoodi läks. Palju parema meelega oleks nendega finaalis kohtunud. Sest nii oleks olnud aus.

Uuendus: Täna algab saade tavalisest pool tundi varem ehk siis kell 8.

7 Comments

 • Reply Malcolm |

  Villu ütles ka väga konkreetselt, et “meie oleme igal juhul teised”. No raha on muidugi üks asi, aga puht õigluse poolest on Puiestee selle hooaja juba kinni panndu ja J.M.K.E. tõepoolest teine, sest see miinusringide süsteem on suhtkoht absurdne.

  Elav legend, muide, kahju küll, kuulub minu meelest päris konkreetselt Eesti sitemate bändide hulka, vabandage väljendust. Bassimees, kes oskab teha ühte jalad harkis poosi ja laulja, kelle teksade peale oli kirjutatud, kui ma ei eksi, rock’n’roll on elu. Heh… tõepoolest.

  Selle aasta muusika karikas erineb eelmisest selle poolest, et finaalis on tõesti Eesti parim bänd. Meeskoor on küll väga tore ja kõik, aga olgem ausad, Sõpruse puiestee väärib seda auhinda ainsana selle aasta osalejatest.

 • Reply paddy |

  einoh, tee mis tahad, aga meeskoor pole miski bänd. selles möttes ei peaks nad üldse eesti parima bändi valimisel osalema.
  koorimuusika on tore ja kena kuulata küll, aga ma sain alguses aru, et tegu on poppmuusika üritusega.
  aga samas, huvitav oleks teada, kas ttü meeskoori osalemine telekas ka üldiselt koorimuusika vastu huvi suurendab. see poleks ju paha iseenesest.

 • Reply Ulmeguru |

  Oleme Krafinnaga vaatamas ja anname ka hääled (nagu ikka).

  Eks need miinusringid selline invaliiga ole ning TV3 tegi need ilmselt kahel põhjusel: osalevaid bände oli vähe ja taheti saatesarja pikemaks venitada. Mõlemad põhjused on jaburad ning miinusringi tegelased üldiselt finaali pääseda ei tohiks. J.M.K.E. kaotas kolmanda koha raha ilmselt seetõttu, et punki vihkav pööbel andis omad hääled poisikluttide bändile.

  Ega ma homme seda meeskoori fändomit kardagi… kardan hoopis, et alandatute ja solvatute hordid (loe: Nexuse jne. fännid) annavad omad hääled meeskoorile, et Sõpakas kindlasti ei saaks auhinnaraha.

  Elav legend on jabur küll… selline väga vaese mehe Terminaator. Mitte et Terminaator miski asi oleks…

  Äh, Villu ütles õieti, et 1-2 koht on juba teada ning toimub vaid raha jagamine.

 • Reply kristel |

  eelkõnelejale: kui nüüd tähenärimisega tegeleda, siis tegu on eesti muusika karikaga, mitte bändi karikaga 😉

  aga mida ma tegelikult teada tahaks, on see, et kus ja mis kell see Spst kontsert tuleb? pean kahetsusega tunnistama, et seni pole mul veel õnnestunud neid live’is kuulata. ja 20. oleks justkui endalgi põhjust välja minna ja tähistada 🙂

 • Reply Trash |

  Igasugune võitmine ja kaotamine on moest läinud. Moderne inimene võtab kõike iisilt ja tsillib niisama.

Post a comment