pronto.ee

Tomorrow will be cancelled due to lack of interest

Bittman strikes back!

Endine piraattaksojuht, pileti- ja parkimiskontrolör Tõnis Bittman ning praegune linnakohuke suutis taaskord enda ümber palju kära tekitada. Seekord oli tegu siis nn “lindiskandaaliga”. Kutt võttis salaja Rebasega toimunud vestluse linti ja tõttas tulistvalu peakontorisse kannuseid teenima. Aga oh häda — lindi peal olev vestlus ei olnud kaugeltki piisavalt seksikas ning asja ilustamisest pajatas mees paberilipikutest, mis vestluse aja käest-kätte käisid ja kus tegelik vestlus toimus.

Tõenäoliselt Kerakonna mehed taipasid küll, et sellise jamaga kaugele ei jõua, kuid aeg oli kriitiline ning kui kõik opositsioonierakonnad suudavad seljad kokku panna ning kasvõi üheainsa ülejooksiku omale tõmmata on pealinnas KE-l taaskord lips läbi ning omad mehed peavad seegi kord ilma odavate korteriteta läbi ajama. Igaks juhuks käidi siis selle lindistusega RP nina all vehkima, lootuses nende bravuuri vähendada. Aga võta näpust — selle asemel, et saba jalge vahele tõmmata läksid mehed hoopis opositsioonikaaslastega asja arutama ning panid asja suure kella külge. Kuna parim kaitse on rünnak (pealegi on opositsiooniparteide PR on läbi aegade allapoole igasugust arvestust), teatas Kerakond, et mida nad siin kiunuvad, tähtis on ju äraostmise katse.

Asi lõppes sellega, et lindid jõudsid KaPo-sse. KaPo kuulas lindid kohe läbi ning etskae, midagi inkrimineerivat nendelt ei leitud. Mida me sellest järeldame? Palju kära ei millestki! Loomulikult käivad poliitikud teineteist noolimas, nii on see aastatuhandeid juba olnud, kuid vaid tõeline algaja võib paari meelitust ja ebamäärast vihjet võtta kui katset teda ropu raha eest ära osta. Bittman on ju tunnistanud, et talle ei pakutud otseselt midagi. Ainuke, kes midagi rahast rääkis oli tema ise (ta küsis väidetavalt kohe otse miljonit).

4 Comments

 • Reply Validool |

  Ikkagi läks Rebane oma mölaga liiale. Tal ei ole tegelt mingeid kogemusi peene jutu rääkimisel, mida ka selle vestluse stenogrammist lugeda võib. Minuarust.

 • Reply Pronto |

  Päris naljakas vestlus oli. Üks mees üritab pappi välja pressida, teine katsub keerutada, pakkudes hüpoteetilisi võimalusi kust edasi saaks rääkima hakata samal ajal pisut ähvardades ja kohati ilmselgelt bluffides.

  Aga tõsi see on, et sõnu Rebane valida ei osanud ja laskis Bittmanil, kellel juba algusest peale paistis olevat konkreetne plaan tast krae teha endal alukad kannikate vahele tõmmata.

 • Reply Discordia: Pronto |

  JOKK tähendab lühendatult “Juriidiliselt On Kõik Korrektne” ning kehtib situatsioonide koht, kus pahategijad üritavad paragrahvi enda kasuks väänates teenitud karistusest kõrvale viilida. Meil on muide ka terve JOKK partei olemas, mille peaaegu iga to sel

Post a comment