Statistika näitab, et need töötavad mehed, kes käivad vähemalt korra kuus väljas napsutamas teenivad keskmiselt 7% rohkem kui nende analoogsetel töökohtadel (ja samas palgakategoorias) töötavad kolleegid. Ma kahjuks kaotasin lingi originaalartiklile, kuid kui ma selle leian, siis panen ka selle ülesse. Lisaks veel niipalju, et napsutamisest räägime me kui sotsiaalsest viinaviskamisest, mitte padujoomisest. Uuringu eeldab, et aeg-ajalt baarist läbi astumine ei tohi töötamist segada.
Labout Research Magazine, kust see uudis pärit on, on üks Labour Research Departmendi väljannetest. LRD on sõltumatu rahvusvaheline organisatsioon, mille põhilisteks klientideks on erinevate riikide ametiühingud. Kusjuures rääkida kui mingist alkoholilembelisest organisatsioonist on vale, sest tegu on selgelt alkoholikriitilise (kui nii võib öelda) ettevõtmisega. Kusjuures LRD on üle 80 aasta vana ning üsna respekteeritud asutus.
Ahjaa .. naiste puhul on asi veelgi radikaalsem — need tädid, kes kõrtsidest kaarega mööda käivad saavad kuni 14% vähem palka kui aeg-ajalt tipsutavad sookaaslased (ehk siis kui te oma töökaaslastega vahest klaasi või kümmet ei tõsta, siis näete palgatõusu sama palju kui oma kõrvu).
H2h vana uudis. Minu loogika ytleb selle kohta: k2ib v2ljas=seltskondlikum ka muidu=j22b rohkem silma ylemustele=promotion. Nagu j2nese ja hundi anekdoot teemal suitsu t6mbad? 😀
teine ja äraspidine tõlgendus oleks, et need töötajad, kes saavad teistest rohkem palka, käivad ka keskmiselt/vähemalt korra kuus väljas napsutamas.. sest neil on rohkem raha 😀
aga iseenesest loogiline ju 🙂
hoh, loogika tapab iga nurga pealt 😀
/seda öelnud, läks ta töökaaslastega purjutama/
😀
Jutt käis sama tööd tegevatest inimestest. Me ei võrdle siis koristajaid ja direktoreid.
postimehes oli selline kommentaar:
“… aga mina ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes jooks kallest rohkem, aga kõik teenivad kallest rohkem”.